Studio tatuażu Warszawa

3 6 stycznia 2016

Gry na przeglądarki

Gry komputerowe to obecnie bardzo rozbudowana gałąź przemysłu rozrywkowego. Oczywiście najlepiej jest być posiadaczem odpowiednio wyposażonego sprzętu, by mógł on podołać wymaganiom technicznym. Jednak równie popularne są te gry, które nie potrzebują dużego RAM-u, by dobrze działać.

Gry na przeglądarki internetowe sprawdzają się świetnie wszędzie tam, gdzie nie ma czasu na długą instalację. Wiele osób korzysta z ich dobrodziejstw na przykład podczas nudnej przerwy w pracy, dlatego oczekują, że aplikacja zadziała natychmiast po otworzeniu.

Gry działające z poziomu przeglądarki internetowej są zazwyczaj dość krótkie i niezbyt rozbudowane. Portale, które oferują tego typu darmową rozrywkę dzielą je zwykle na kilka lub nawet kilkanaście kategorii. Wiele osób lubi na przykład gry zręcznościowe – wymagające zręczności w obsłudze myszy i klawiatury. Inni wolą gry logiczne – akcja zazwyczaj rozgrywa się wolniej niż w przypadku gier zręcznościowych, a ponadto by przejść do kolejnej rundy trzeba często wykazać się znajomością matematyki.

About 

Related Articles